icon

+48 730 880 922
Sales Service

icon

+48 608 460 580
Sales Service

icon

ul. Słoneczna 8
80-297 Miszewko

Jednym z elementów naszej oferty jest projektowanie elektroniki na zamówienie. Możemy poszczycić się wykonaniem wielu projektów z dziedziny telekomunikacji, automatyki przemysłowej, urządzeń smart-technology, elektroniki biomedycznej, elektroniki wysokich częstotliwości. Naszymi Klientami są firmy polskie oraz zagraniczne.

Jesteśmy biurem projektowym dla fińskich firm: Ab Hur Oy oraz Hur Labs - dla których realizujemy projekty elektronicznych urządzeń biomedycznych, rehabilitacyjnych i treningowych

W zależności od potrzeb Klienta, możemy wykonać projekt w całości, lub uczestniczyć w pojedynczych etapach projektu, tj.

  1. w ustalaniu wymagań na urządzenie,
  2. rysowaniu schematu,
  3. projekcie obwodu drukowanego,
  4. uruchomienia urządzenia, w tym w napisaniu oprogramowania wbudowanego oraz oprogramowania komputerowego,
  5. testach urządzenia,
  6. w badaniach CE,
  7. wdrożeniach do produkcji.

W niektórych przypadkach udzielamy wysokich rabatów na usługi projektowe lub nawet rezygnujemy z opłaty całkowicie, o ile zaprojektowany przez nas na zamówienie produkt będzie później wykonywany w naszej firmie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym DZIAŁEM SPRZEDAŻY lub wypełnienia poniższego formularza w celu wyceny Państwa zlecenia. Gwarantujemy indywidualnego opiekuna zamówienia i jego pełne wsparcie techniczne.

Wyraz zadowolenia Klientów Solitech to nasza najlepsza wizytówka - na Państwa życzenie przedstawimy referencje przedstawicieli różnych branż.

Wyceń swój projekt

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.