icon

+48 730 880 925
Dział sprzedaży

icon

+48 608 460 580
Dział sprzedaży

icon

ul. Matejki 6 / 215
80-232 Gdańsk

Zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli być w pełni usatysfakcjonowani naszą ofertą. W związku z tym nasze działania obejmują również projektowanie elektroniki na zamówienie. Mamy za sobą już wiele realizacji tego typu w zakresie automatyki przemysłowej, elektroniki biomedycznej, wysokich częstotliwości, a także urządzeń smart – technology oraz w dziedzinie telekomunikacji.

Jako biuro projektowe podjęliśmy także współpracę z dwoma fińskimi firmami: Ab Hur Oy oraz Hur Labs. Są to klienci, dla których wykonujemy różnego rodzaju projekty z zakresu elektroniki biomedycznej, w tym kart sterujących do urządzeń rehabilitacyjnych oraz treningowych.

Naszym celem jest satysfakcja korzystających z naszych usług klientów, dlatego poza całościowym projektowaniem elektroniki zajmujemy się także realizacją pojedynczych etapów, które mogą obejmować:

  1. ustalanie wymagań dopasowanych do konkretnego urządzenia,
  2. rysowanie schematu,
  3. tworzenie zarysu obwodu drukowanego,
  4. uruchomienie gotowego urządzenia oraz napisanie odpowiedniego oprogramowania wbudowanego, ale także komputerowego,
  5. testowanie gotowego urządzenia,
  6. badania CE,
  7. wdrożenie gotowego obwodu do produkcji.

Jak widać projektowanie elektroniki wymaga przeprowadzania wielu różnych prac i badań, dopiero wtedy mamy pewność co do odpowiedniego działania wybranego urządzenia.

Cennik projektowania elektroniki

Zależy nam na tym, żeby klienci otrzymali od nas najlepszą obsługę, a także konkurencyjną cenę, dlatego w zależności od danej realizacji zdarza się nam udzielać dużych rabatów. Istnieje również możliwość stworzenia projektu elektroniki bezpłatnie, jednak tylko w przypadku gdy zaprojektowany wyrób będzie produkowany w naszej firmie.

Klientów zainteresowanych naszymi usługami zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z działem sprzedaży, jak i za pomocą znajdującego się poniżej formularza kontaktowego. W odpowiedzi na złożone zapytanie dokonamy wstępnego oszacowania kosztów jakie będzie musiał ponieść klient w celu realizacji projektu. Każdy klient korzystający z naszych usług otrzyma indywidualnego opiekuna, który zajmie się złożonym zamówieniem, ale także w razie potrzeby udzieli pomocy technicznej.

Sprawdzony projektant elektroniki

Możemy pochwalić się gronem klientów zadowolonych z naszych usług. Dlatego też w razie potrzeby możemy przedstawić pozostawione przez nich referencje. W ten sposób pomagamy rozwiać niepewność potencjalnych klientów.

Wyceń swój projekt

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą.